opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE MOŻLIWOŚCI UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH WARSZTATACH PODNOSZĄCYCH KOMPETENCJE ZAWODOWE I ANALITYCZNE
drukuj

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE MOŻLIWOŚCI UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH WARSZTATACH PODNOSZĄCYCH KOMPETENCJE ZAWODOWE I ANALITYCZNE

2018-11-23 12:54

Zapraszamy Studentki i Studentów WSL ostatniego roku studiów I stopnia (5, 6, 7 semestr). na  spotkanie informacyjne dotyczące możliwości udziału w bezpłatnych warsztatach podnoszących kompetencje zawodowe i analityczne.

Warsztaty są realizowane w  ramach projektu Zintegrowany Program WSL nr projektu POWR.03.05.00-00-Z089/17 obejmują tematy:

  • WARSZTAT ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW TECHNICZNYCH
  • WARSZTAT ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH WYKORZYSTANIA SYSTEMU GS1
  • WARSZTAT SYMULACJI SYTUACJI KRYTYCZNYCH
  • WARSZTAT SYMULACJI EKSPLOATACJI MAGAZYNÓW

Program warsztatów zaplanowany jest  na 10 godz. dydaktycznych,  w ramach których realizowane zostaną:

  • 2 h spotkania z Praktykiem Biznesu w formule CASE STUDY
  • 6 h zajęć warsztatowych z trenerem WSL
  • 2 h rozwiązywania zadania praktycznego w formie projektowej

Każdy student ma możliwość uczestnictwa w jednym z wybranych warsztatów. Podniesienie kompetencji w ramach warsztatów zostanie potwierdzone certyfikatem. W związku z dofinansowaniem unijnym udział w warsztatach jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się w dniu 27.11.2018 godz.11:00, sala 121, siedziba WSL.

 

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)