opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Absolutorium WSL 2017
drukuj

Absolutorium WSL 2017

2017-07-20 16:17

Ponad 400 absolwentów Wyższej Szkoły Logistyki sobotę świętowało zakończenie studiów. Aula Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wypełniła się po brzegi licencjatami i magistrami logistyki i zarządzania oraz ich rodzinami i przyjaciółmi.

Sobotnie symboliczne zakończenie studiów przebiegło w radosnej i podniosłej atmosferze. Pierwsze życzenia i gratulacje absolwentom złożył w swym przemówieniu Prorektor WSL dr hab. inż. PIOTR CYPLIK prof. nadzw. Zapewniając o dalszym wsparciu uczelni, życzył młodym logistykom przede wszystkim satysfakcji z podejmowanych wyborów zawodowych i wielu możliwości rozwoju swoich pasji.

Absolutorium to niezwykły dzień, przede wszystkim dzięki atmosferze, panującej wśród licencjatów i magistrów, którzy ubrani odpowiednio w pomarańczowe i niebieskie szale nie wstydzą się emocji i łez wzruszenia. Więzi i przyjaźnie, które połączyły tych młodych ludzi są nie mniej ważne i wartościowe, niż zdobyta wiedza czy certyfikaty.

W trakcie Absolutorium wręczono listy gratulacyjne wyróżniającym się Absolwentom:

  1. Panu Licencjatowi Bartłomiejowi Sydorowi za bardzo dobre wyniki w nauce na studiach stacjonarnych I stopnia oraz za zaangażowanie w życie Uczelni i aktywną działalność w Samorządzie Studenckim w Wyższej Szkole Logistyki
  2. Pani Licencjat Martcie Szulc za bardzo dobre wyniki w nauce na studiach stacjonarnych I stopnia oraz aktywną działalność w Samorządzie Studenckim w Wyższej Szkole Logistyki
  3. Panu Licencjatowi Piotrowi Januszewskiemu za bardzo dobre wyniki w nauce na studiach stacjonarnych I stopnia oraz za aktywną działalność w Studenckim Naukowym Kole Logistyki CORLOG.
  4. Pani Magister Sylwii Orligórze za bardzo dobre wyniki w nauce na studiach niestacjonarnych II stopnia w Wyższej Szkole Logistyki
  5. Panu Magistrowi Wiesławowi Kiczce za bardzo dobre wyniki w nauce na studiach niestacjonarnych II stopnia w Wyższej Szkole Logistyki
  6. Pani Licencjat Patrycji Nowak za zaangażowanie w życie Uczelni oraz aktywną działalność w Samorządzie Studenckim w Wyższej Szkole Logistyki
  7. Pani Olhy Poberezhnej za aktywną działalność w Samorządzie Studenckim oraz Studenckim Naukowym Kole Logistyki CORLOG
  8. Panu Licencjatowi Krzysztofowi Dąbkowskiemu za aktywną działalność w Studenckim Naukowym Kole Logistyki CORLOG
  9. Panu Licencjatowi Adamowi Dudziakowi za aktywną działalność w Studenckim Naukowym Kole Logistyki CORLOG
  10. Panu Licencjatowi Michałowi Janusowi  za aktywną działalność w Studenckim Naukowym Kole Logistyki CORLOG

Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.

W imieniu studentów, za wspólną pracę i naukę podziękował Bartłomiej Sydor, przewodniczący Rady Samorządu Studenckiego WSL.

Warto podkreślić także, że wielu tegorocznych absolwentów jeszcze przed zakończeniem nauki zdobyło cenne doświadczenie zawodowe. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu aktywnie rozwija współpracę z wiodącymi przedsiębiorstwami z branży logistycznej, transportowo-spedycyjnej czy produkcyjnej, aby każdy z aktywnych i ambitnych studentów rozwijał swą pasję i był spokojny o swą zawodową przyszłość.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)