opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Dzień dawcy szpiku w WSL
drukuj

Dzień dawcy szpiku w WSL

2017-06-13 11:06

Kolejna edycja akcji Fundacji DKMS „Dzień dawcy szpiku”

Dzień Dawcy Szpiku

Fundacja DKMS współpracuje z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu od wielu lat. Obecnie w Fundacji jest zarejestrowanych już ponad 1,1 mln potencjalnych dawców, a ponad 4,1 tys. osób może się poszczycić oddaniem szpiku i uratowaniem ludzkiego życia.

W tym roku specjalne stoiska dla potencjalnych dawców zostały zorganizowane na parterze budynku głównego naszej uczelni oraz w głównym budynku Instytutu Logistyki i Magazynowania.

 

Nowotór krwi

W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Tę diagnozę słyszą rodzice małych dzieci, młodzież, dorośli. Bez względu na wiek – każdy może zachorować. Na szczęście każdy może też pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

Dowiedz się więcej o nowotworach krwi i zarejestruj się jako potencjalny Dawca komórek macierzystych. Razem możemy pokonać nowotwory krwi!

Więcej informacji na stronie dkms.pl

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)