opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Errata do pierwszego zapytanie ofertowe na potrzeby projektu „Wirtualne laboratoria - sukces innowacji”
drukuj

Errata do pierwszego zapytanie ofertowe na potrzeby projektu „Wirtualne laboratoria - sukces innowacji”

2010-07-27 15:03

W związku z doszukaniem się 3 omyłem w opublikowanym w dniu wczorajszym (26.07.2010 r.) ZAPYTANIU OFERTOWYM nr 1/07/2010/WL-SI w sprawie zakupu serwerów i oprogramowania do serwerów zgodnego z wymaganiami Zamawiającego, upowszechniamy dokument z poprawionymi omyłkami.

 

Wersja zapytania z dnia 27.06.2010 r. uwzględnia poprawione 3 omyłki :

  • na pierwszej stronie zabrakło numeru zapytania ofertowego: nr 1/07/2010/WL-SI
  • na czwartej stronie wystąpiła literówka w zadaniu: „Preferowany czas dostawy sprzętu i oprogramowania: od 18 sierpnia 2010 r.”

poprawne sformułowanie: „Preferowany czas dostawy sprzętu i oprogramowania: do 18 sierpnia 2010 r.

  • omyłkowy zapis na stronie 3 w opisie oprogramowania: „- oprogramowanie Microsoft typ licencji: Academic Alliance
    poprawne sformułowanie: „- oprogramowanie Microsoft typ licencji: wersja edukacyjna

Nowa wersja nie wypływa na merytoryczną i formalną stronę prowadzonego postępowania wyłonienia Wykonawcy (numer zapytania został podany w wiadomość ogólnej; opis sposobu przyznawania punktów za czas dostawy jednoznacznie wskazuje iż zależy nam na jak najszybszej dostawie sprzętu i oprogramowania, kody produktów podane przy konkretnym oprogramowaniu wskazują na licencję w wersji edukacyjnej - Academic Open).

Prosimy o korzystanie z aktualnej wersji zapytania ofertowego.

Zapytanie ofertowe Serwery-Oprogramowanie WL-SI 27.07.2010

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)