opcje
drukuj

Gaudeamus w WSL

2017-10-03 12:53

W sobotę, 30 września ruszył nowy rok akademicki!

Ruszył nowy rok akademicki! W sobotę, 30 września br., w murach uczelni zgromadziły się tłumy studentów oraz pracowników naukowych WSL. Rozpoczął się siedemnasty rok akademicki na naszej Uczelni.

Najwięcej było, rzecz jasna, studentów pierwszego roku, którzy tego dnia stali się członkami społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Logistyki. Emocje były spore. „Ze szczególną radością witam naszych studentów, którzy w tym roku rozpoczynają naukę w naszej Uczelni – powiedział profesor Andrzej Korzeniowski, rektor WSL. – Pragnę Was zapewnić, że wybór, którego dokonaliście jest wyborem trafnym. Także dlatego, że szeroko pojęta logistyka jest w dzisiejszym, zglobalizowanym świecie jedną z najważniejszych dziedzin gospodarki. Nie będzie przesadą jeśli powiem, że logistyka stanowi krwioobieg współczesnej gospodarki”.

W uroczystości inauguracyjnej siedemnastego już roku akademickiego w Wyższej Szkole Logistyki wzięło udział wielu przedstawicieli środowiska akademickiego z całej Polski, a także przedstawiciele wielu firm współpracujących z naszą Uczelnią w ramach Klubu Partnera. Wykład inauguracyjny pod tytułem „Poszukiwanie optymalnej lokalizacji magazynów” wygłosił Sławomir Błotny, Business Development Director Raben Group.

Tegoroczna inauguracja rozpoczęła siedemnasty rok działalności Wyższej Szkoły Logistyki. Do tej pory dyplom naszej Uczelni uzyskało 13 tysięcy osób, a w tym roku studia w WSL rozpoczęło blisko tysiąc osób.

Wszystkim studentom, a przede wszystkim studentom pierwszego roku, życzymy powodzenia i sukcesów.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)