opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / KONWENT ROZWOJU: Biznes ponadczasowy
drukuj

KONWENT ROZWOJU: Biznes ponadczasowy

2017-11-02 15:54

Najbardziej rozwojowe wydarzenie w Wielkopolsce ponownie przyciągnie do Poznania innowatorów, biznesmenów i przedsiębiorcze osoby z całej Polski.

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, zarezerwuj sobie wieczór 17 listopada (start od 17:45) na Konwent Rozwoju, który odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich – i zainspiruj się!

Konwent Rozwoju to otwarte wydarzenie łączące ludzi, umiejętności i wiedzę. Podczas najbliższej edycji inspirować Was będą m.in. specjaliści z Google Internetowe Rewolucje, Wojciech Kruk, Anna Orska, Joanna Janowicz czy Łukasz Kościński. To absolutny MUST BE dla tych, którym zależy na własnym rozwoju. Działamy po raz kolejny w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, mamy Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania!

Koniecznie zabierz swoje wizytówki, bo okazji do poznania nowych, charyzmatycznych osób, rozmów z mentorami i wymiany kontaktów będzie naprawdę sporo!

Dla studentów bezpłatne bilety: http://care-er.pl/ogloszenie,kr-3-dla-uczestnikow-poprzednich-edycji-studentow,964.html Zapisz się już dzisiaj – ilość biletów ograniczona!!!

Dołącz do Konwentu na Facebooku https://www.facebook.com/events/2048209872074764/

mapa

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)