opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Prologis uczy przyszłych logistyków
drukuj

Prologis uczy przyszłych logistyków

2013-11-21 16:00

21 listopada odbył się kolejny wykład z cyklu Logmeeting - spotkania i warsztaty w Wyższej Szkole Logistyki. Tym razem gośćmi WSL byli przedstawiciele firmy Prologis, Inc., wiodącego globalnego właściciela, zarządcy i dewelopera obiektów dystrybucyjnych. Na wykład pt. "Development uzależnia" przybyło niemal 250 studentów i uczniów z zaprzyjaźnionych szkół średnich.

Bartosz Mierzwiak, Senior Vice President, Market Officer Prologis w Polsce, przybliżył słuchaczom specyfikę funkcjonowania firmy deweloperskiej, rynkowe trendy i najnowsze projekty. Przedstawił także atrybuty „doskonałego” dewelopera, budującego zarówno obiekty typu build-to-suit jak i budynki spekulacyjne.

„Szczegółowe informacje dotyczące codziennej pracy dewelopera oraz praktyczne spojrzenie na obecne i przyszłe trendy w branży wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród studentów naszej uczelni – powiedziała Alicja Gruszczyńska, Rzecznik Prasowy WSL. Bardzo cieszy nas, że studenci WSL mogą czerpać wiedzę bezpośrednio od specjalistów tak wysokiej klasy”.

„Pozycja lidera zobowiązuje nas do wspierania ośrodków akademickich w kształtowaniu umysłów przyszłych profesjonalistów na rynku – powiedział Bartosz Mierzwiak, Senior Vice President, Market Officer Prologis w PolsceTo cenne doświadczenie móc występować przed tak chłonnym informacji, a zarazem wymagającym audytorium”.

Prologis współpracuje z Wyższą Szkołą Logistyki już od ośmiu lat. W ramach organizowanego konkursu „Prologis Najlepszym” każdego roku nagradzani są autorzy najlepszych prac dyplomowych oraz najwybitniejsi absolwenci. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie www.prologisnajlepszym.pl.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)