opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Rozeznanie cen rynkowych dostosowania strony internetowej
drukuj

Rozeznanie cen rynkowych dostosowania strony internetowej

2017-08-22 15:58

Zapraszamy do składania ofert wstępnych

Wyższa Szkoła Logistyki zwraca się z prośbą o odpowiedź na zapytanie zawarte w załącznikach poniżej w ramach rozeznania rynku prowadzonego na potrzeby opracowania wniosku o dofinasowanie* projektu pt. „Zintegrowany Program Wyższej Szkoły Logistyki”. Rozeznanie to pozwoli WSL na opracowanie budżetu projektu oraz zebranie bazy podmiotów, do których na etapie realizacji projektu zostaną skierowane zapytania ofertowe we właściwym trybie konkurencyjności.

konkurs POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ1/17 prowadzony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju; projekty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

ROZEZNANIE RYNKU - dostosowania strony internetowej www.wsl.com.pl do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (spełnienie międzynarodowego standardu dostępności stron WCAG 2.0)

Rozeznanie rynku - opis zamówienia – strona www - 22.08.2017

Rozeznanie rynku - formularz ofertowy – strona www - 22.08.2017

 

Uprzejmie prosimy o pomoc i odesłanie do dnia 5.09.2017 (wtorek) na adres mailowy pawel.lewandowski@wsl.com.pl skanu podpisanego formularza ofertowego (nie jest wymagane dostarczenie pocztą tradycyjną oryginału podpisanego formularza).

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)