opcje
drukuj

Tanio i wygodnie

2017-10-20 16:04

Od września br. można wygodniej podróżować po Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Pozwala na to wprowadzony 1 września br. bilet BTK.

Okresowe bilety BTK każą poważnie rozważyć, czy nie lepiej zamiast wynajmować drogie mieszkanie w stolicy Wielkopolski, zrobić to – za znacznie mniejsze pieniądze – na przykład w Murowanej Goślinie, Kórniku bądź Stęszewie.

 Okresowy bilet BTK, który do tej pory obejmował tylko podróż pociągami do najbliższych Poznaniowi miejscowości (promień ograniczał się do Swarzędza, Lubonia, Złotnik), teraz został rozszerzony. Znacząco. W efekcie, korzystając z jednego biletu możemy jeździć wszystkimi poznańskimi tramwajami, autobusami oraz pociągami, które podróżują do Wągrowca, Rogoźna Wielkopolskiego, Wronek, Nowego Tomyśla, Grodziska Wielkopolskiego, Kościana, Jarocina, Wrześni oraz Gniezna.

Ceny biletów są zróżnicowane. Zależą, oczywiście, od tego, w której strefie leży nasza miejscowość. Najtańszy bilet, obejmujący strefę zieloną, kosztuje studenta (zniżka 51%) 59,29 zł miesięcznie. Za strefę G (Jarocin), trzeba zapłacić blisko 154 zł.

Więcej informacji: http://bustramwajkolej.pl/


 

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)