opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Uczniowie już odwiedzają WSL
drukuj

Uczniowie już odwiedzają WSL

2017-10-06 07:43

Od początku tegorocznego roku szkolnego, Wyższą Szkołę Logistyki odwiedzają wycieczki ze szkół ponadgimnazjalnych.

To najlepszy sposób na poznanie oblicza logistyki – jednej z najdynamiczniej rozwijających się branż polskiej gospodarki.

W dniu 22 września br. odwiedziła nas grupa jedenastu uczniów Zespołu Szkół nr 5 z Ełku. Młodzieży zaprezentowaliśmy naszą uczelnię i sposób jej funkcjonowania, a także nowoczesne sale wykładowe. Później ełccy uczniowie musieli się pochylić nad trudnym zadaniem. Ich misja polegała na formatowaniu ładunków, a końcowym akordem były zajęcia w nowoczesnym laboratorium RFID.

 Podobny był przebieg wycieczki uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie. Dodatkowo jednak 23-osobowa grupa uczniów pojechała do współpracującej z Wyższą Szkołą Logistyki firmy Geis w podpoznańskich Gądkach, gdzie zapoznała się z funkcjonowaniem dużej, nowoczesnej firmy logistycznej.

Dzisiaj, 6 października br., będziemy w murach Wyższej Szkoły Logistyki gościli kolejnych uczniów, tym razem z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sieradzu. Poza zajęciami na naszej uczelni, wycieczka odwiedzi też bazę DPD w Komornikach.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)