opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Wiosenne starty Klubu Biegaj z WSL
drukuj

Wiosenne starty Klubu Biegaj z WSL

2018-05-12 15:02

Honor WSLowych biegaczy obronił dr. inż. Ireneusz Fechner – dzięki doskonałemu startowi w półmaratonie „Król Parku”.

W kwietniu uczelniani biegacze zrzeszeni w Klubie Biegaj z WSL wystartowali w dwóch biegach na dystansie 21,0975 km: asfaltowym półmaratonie w Poznaniu oraz przełajowym biegu „Król Parku”, którego trasa wyznaczona była ścieżkami Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu reprezentowali Dawid Degórski, Mateusz Michalski, Paweł Lewandowski oraz Łukasz Strzelczak, którzy w tej alfabetycznej kolejności zameldowali się na mecie. Świetny start zanotował Dawid, który ukończył bieg w czasie 01:57:43.

Nasi zawodnicy, podobnie jak w trakcie październikowego maratonu, musieli niestety ustąpić pola kolegom z Instytutu Logistyki i Magazynowania: Marcinowi Foltyńskiemu (01:36:25) oraz Maciejowi Niemirowi (01:29:53) – obu panom serdecznie gratulujemy doskonałego występu.

Honor WSLowych biegaczy obronił dr. inż. Ireneusz Fechner – dzięki doskonałemu startowi w półmaratonie „Król Parku” nie tylko pokonał on blisko 250 pozostałych biegaczy (w większości znacznie młodszych od siebie!), ale też zajął drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

„Oba kwietniowe biegi były okazją do bardzo fajnej zabawy oraz do sprawdzenia się na tle innych biegaczy. Już wkrótce planujemy kolejne starty, między innymi w sztafecie maratońskiej” – mówi p.o. prezesa klubu Paweł Lewandowski.

Wszystkich chętnych do dołączenia do klubu serdecznie zapraszamy na stronę: http://www.wsl.com.pl/klub-biegaj-z-wsl, gdzie znaleźć można informacje o sposobie dołączenia lub o bezpośredni kontakt na pawel.lewandowski@wsl.com.pl. W klubie zrzeszonych jest już kilkadziesiąt osób, zarówno studentów, jak i absolwentów oraz pracowników uczelni. Osoby, które chciałyby wziąć udział w zawodach biegowych mają możliwość otrzymania sfinansowania opłaty startowej, otrzymują również klubowe gadżety.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)