opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / WSL na Ultramaratonie - Nowe Granice w Zielonej Górze!
drukuj

WSL na Ultramaratonie - Nowe Granice w Zielonej Górze!

2015-03-02 08:30

Klub Biegaj z WSL zrobił w minioną sobotę ponad 100 km na Ultramaratonie - Nowe Granice w Zielonej Górze!

Od niedawna Zielona Góra powiększyła swoje granice przyłączając okoliczne tereny. To zdarzenie nasunęło niektórym pytanie - ile teraz wynosi trasa dookoła miasta? Okazało się, że ponad 100 km. Tak powstał pomysł na Ultramaraton 100 km+, biegnący właśnie nowymi granicami miasta, przez wspaniałe zielonogórskie lasy.

Wyższa Szkoła Logistyki wystawiła swoją silną reprezentację. Członkowie Klubu Biegaj z WSL w składzie: Paweł Lewandowski, Mateusz Michalski, Małgorzata Baraniak oraz Wojciech Zalewski podjęli wyzwanie i o 6 rano stawili się na starcie Ultramaratonu. Niestety nie obyło się bez przeszkód, czarny koń drużyny doznał kontuzji, ale mocny duch walki Klubu pozwolił na dokończenie biegu i znalezienie się na mecie wśród najlepszych.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)