opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / WSL-owi biegacze pokonali 15.Poznań Maraton!
drukuj

WSL-owi biegacze pokonali 15.Poznań Maraton!

2014-10-13 09:30

WSL-owi biegacze pokonali 15.Poznań Maraton!

W niedzielę, 12 października odbył się 15. Poznań Maraton. Nie mogło w nim zabraknąć WSL-owych biegaczy. Pokonanie 42 kilometrów i 195 metrów zajęło Mateuszowi Michalskiemu jedynie 3 godziny i 26 minut! Kanclerz WSL, dr inż. Ireneusz Fechner wbiegł na metę po 4 godzinach i 20 minutach.

W tegorocznym maratonie wystartowała rekordowa liczba blisko 7400 uczestników. Na ulicach Poznania spotkać można było tłumy kibiców, którzy starali się swym dopingiem złagodzić każdy podbieg.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona WSL-owych entuzjastów biegania i szlifować swoją formę do przyszłorocznego maratonu lub po prostu miło i aktywnie spędzić czas zapraszamy na czwartkowe treningi klubu Biegaj z WSL.

Oto nasi biegacze:

Maratończycy WSL: Mateusz Michalski (czerwona koszulka) i Kanclerz WSL dr inż. Ireneusz Fechner

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)