opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / WSL ponownie zaprasza na dzienne studia magisterskie
drukuj

WSL ponownie zaprasza na dzienne studia magisterskie

2020-10-01 12:29

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu ponownie zaprasza na studia dzienne drugiego stopnia na kierunku Logistyka. To odpowiedź na zainteresowanie studentów i potrzeby polskiej gospodarki.

- Wiele sygnałów płynących ze strony polskich firm, a także zainteresowanie kandydatów spowodowały, że zdecydowaliśmy się ponownie uruchomić, już w najbliższym roku akademickim (tj. 2020/2021), studia dzienne (stacjonarne) na kierunku Logistyka. Studia będą trwały trzy semestry – tłumaczy dr inż. Marek Matulewski, dziekan WSL.

Kandydaci na te atrakcyjne studia muszą mieć ukończone studia pierwszego stopnia i legitymować się dyplomem licencjata bądź inżyniera.

Przypomnijmy, że Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu jest jedyną polską uczelnią wyższą, której kierunek Logistyka ma najwyższą ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)