opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Wycieczki dydaktyczne w WSL.
drukuj

Wycieczki dydaktyczne w WSL.

2018-07-03 20:13

Można już zgłaszać szkoły!

Wycieczka z Serocka

Kolejny sezon wycieczek dydaktycznych WSL przed nami. Zapisy są już otwarte, a my serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej uczelni.

W tym roku postanowiliśmy zmienić sposób zgłaszania wycieczek. Zainteresowani znajdą na naszej stronie specjalny formularz, który wystarczy wypełnić i wysłać. W kwestionariuszu należy podać informacje dotyczące daty, liczby uczniów i opiekunów, nazwę szkoły oraz województwo. Kwestionariusz można znaleźć pod tym linkiem – wycieczki dydaktyczne

Po wysłaniu formularza koordynator wycieczek zgłosi się do zainteresowanych i ustali pozostałe szczegóły wycieczek.

Odwiedziny uczniów szkół ponadpodstawowych to zawsze wielka radość dla naszej uczelni. W zeszłym roku udało nam się przyjąć 24 takie wycieczki, a ogólna liczba uczniów, którzy odwiedzili WSL to prawie 500 osób. Jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni i liczymy na niemniejsze zainteresowanie w tym roku. 

Na wycieczki dydaktyczne składają się różne elementy. Są to przede wszystkim: informacja o ofercie edukacyjnej WSL, ćwiczenia z formowania ładunków, wykład w laboratorium RFID oraz wizyta w jednej z firm logistycznych. Szczególnie ta ostatnia pozycja jest warta zainteresowania uczniów. Istnieje również możliwość zamówienia obiadu, o ile opiekun poinformuje o takiej potrzebie w stosownym terminie. Wycieczka trwa z reguły od godziny 10 do 16, a na odwiedzających czekają również niewielkie upominki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Wyższej Szkoły Logistycznej. Czekamy na Państwa z niecierpliwością!

Wycieczka z Kalisza

Wycieczka z Kalisza

Wycieczka z Kórnika

Wycieczka z Kórnika

Wycieczka z Leszna

Wycieczka z Leszna

Gra logiczna: Układanie paletowych jednostek ładunkowych

Gra logiczna: Układanie paletowych jednostek ładunkowych


 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)