opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Zaproszenie do udziału w spotkaniu technicznym
drukuj

Zaproszenie do udziału w spotkaniu technicznym

2017-07-15 22:23

Przygotowanie specyfikacji zamówienia dotyczącego zakupu systemu dziekanatowego na potrzeby Wyższej Szkoły Logistyki

Zaproszenie do udziału w spotkaniu technicznym poprzedzającym przygotowanie specyfikacji zamówienia dotyczącego zakupu systemu dziekanatowego na potrzeby Wyższej Szkoły Logistyki z siedzibą w Poznaniu  w celu zaprezentowania funkcjonalności oferowanych na rynku systemów dziekanatowych.

 Zapraszam do zaprezentowania Państwa rozwiązań związanych z funkcjonalnością systemów do obsługi dziekanatów, zgodnie z potrzebami Wyższej Szkoły Logistyki, które określone zostały w załączniku.

Spotkania odbędą się w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu we wtorek 18 lipca lub w piątek 21 lipca 2017r. z przedstawicielami tych firm, które zgłoszą chęć udziału do poniedziałku 17 lipca do godz. 12.00. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu spotkania, nie później jednak niż 28.07.2017 r.

Celem spotkania jest skorzystanie przez WSL z doradztwa w zakresie niezbędnym do przygotowania opisu i specyfikacji istotnych warunków zamówienia na potrzeby rozeznania rynku dot. zakupu systemu dziekanatowego na potrzeby uczelni.  

W przypadku chęci ustalenia terminu i godziny spotkania proszę o kontakt mailowy katarzyna.rewers@wsl.com.pl lub telefoniczny 61 850 47 64.

Funkcjonalność systemu dziekanatowego - dokument doc.

 

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)