opcje
Strona główna / Forum Nauczycielskie
drukuj

XIV Forum Nauczycielskie WSL

Wyższa Szkoła Logistyki ma zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na XIV Forum Nauczycielskie, które odbędzie się 27-28 lutego 2020 roku (czwartek i piątek).

Forum to spotkanie nauczycieli kształcących w zawodach technik logistyk oraz technik spedytor. Jego celem jest szukanie sposobów na podnoszenie jakości kształcenia logistycznego w szkołach ponadpodstawowych. 

Spotkanie trwa dwa dni i jest okazją do wymiany doświadczeń, integracji oraz zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami w branży. Nauczyciele uczestniczą również w warsztatach organizowanych przez firmy logistyczne i spedycyjne oraz wykładach pracowników naukowych WSL i Instytutu Logistyki i Magazynowania. Wykłady oraz warsztaty będą opierały się na podstawie programowej. Przewidujemy również wyjazd do firmy.

Dokładny plan wydarzenia oraz zapisy pojawią się już niedługo.

W odpowiedzi na pojawiające się pytania: nie ma limitu miejsc. Serdecznie zapraszamy!

Forum Nauczycielskie

Forum Nauczycielskie

Konferencja, będąca corocznym podsumowaniem pomocy jaką  WSL oferuje nauczycielom kształcącym w zawodach: technik logistyk i technik spedytor, ma na celu poprawę jakości kształcenia logistycznego w szkołach ponadgimnazjalnych. Forum odbywa się w ramach, nowatorskiego na skalę kraju, programu współpracy ze szkołami średnimi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kolejnych edycji.

 

 

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.