opcje
drukuj

Lidia Grzechowiak

Lidia Grzechowiak

Ukończyła  studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Planowania i Zarządzania oraz Studia Podyplomowe, które umożliwiły  nauczanie przedmiotów zawodowych. Ciągle aktualizuje i poszerza swoją wiedzę poprzez udział w kursach, szkoleniach, konferencjach organizowanych min. przez WSL. Czyta literaturę fachową. Stara się nadążać za zmianami zachodzącymi w ekonomii i logistyce, nawet jeśli to pochłania dużo czasu.

„Przedmiotów logistycznych uczę od 5 lat, od momentu, gdy w naszej szkole ( ZSE w Lesznie ) zaczęliśmy kształcić  uczniów  w zawodzie technik logistyk. Od tamtej pory przygotowuję też młodzież do olimpiady logistycznej. Równolegle przygotowywałam uczniów do olimpiady ekonomicznej. Bardzo lubię pracować z młodzieżą. Już po raz drugi udało nam się osiągnąć duży sukces .W III edycji OOL mieliśmy 3 finalistów, w tym 2 laureatów, w tym roku jako szkoła zrealizowaliśmy swoje marzenia dzięki czterem finalistom. Marcin Sipurzyński, uczeń klasy drugiej, w której jestem wychowawcą został laureatem, zajął 8. miejsce. Jest bardzo ambitny, pracowity, dociekliwy. Interesuje się transportem kolejowym. Pozostali tez się świetnie spisali . W przyszłym roku zamierzamy znów spróbować swoich sił.” – mówiła Lidia Grzechowiak

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.