opcje
Strona główna / Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
drukuj

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 Wyższa Szkoła Logistyki  z siedzibą w Poznaniu nie będzie organizować Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Przeprowadzenie olimpiady w warunkach niepewności wiąże się z ryzykiem zakłócenia jej przebiegu i zniweczenia wysiłków zaangażowanych nauczycieli i uczniów uczestniczących w zawodach oraz naszych jako organizatora tego przedsięwzięcia.

Kierowani troską i odpowiedzialnością za dotrzymanie odpowiednich warunków organizacyjnych i merytorycznych określonych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz za poziom rywalizacji, podjęliśmy tą trudną decyzję o rezygnacji z organizowania tegorocznej edycji Olimpiady.

Pragniemy Państwa zapewnić, że nadal będziemy wspierać kształcenie młodych logistyków, zainteresowanych tą dynamicznie rozwijającą się dziedziną wiedzy, realizując wycieczki dydaktyczne oraz inne wydarzenia konferencyjne i warsztatowe zarówno w formule on-line, jak i tradycyjnej, zgodnie z obowiązującymi nas przepisami.

Życzymy Państwu w nowym roku szkolnym przede wszystkim dużo zdrowia i energii oraz satysfakcji z podejmowanych wyzwań.

 

Zespół Marketingu i PR

Wyższej Szkoły Logistyki

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna skierowana jest do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk. Ma na celu:

  • rozbudzić wśród młodych ludzi zainteresowanie tematyką logistyczną, 
  • pomoc w ocenie programu nauczania w szkołach średnich i policealnych.

Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.