opcje
Strona główna / Forum Nauczycielskie / XI Forum Nauczycielskie
drukuj

XI Forum Nauczycielskie

Wyższa Szkoła Logistyki zaprasza na XI Forum Nauczycielskie, które odbędzie w dniach 23-24.02.2017 r.

XI edycja ogólnopolskiego spotkania nauczycieli przedmiotów zawodowych będzie okazją do podsumowania wieloaspektowej współpracy uczelni ze szkolnictwem ponadgimnazjalnym oraz omówienia wyzwań, jakie stoją przed nauczycielami.

Pierwszy dzień Forum to wizyty w wiodących przedsiębiorstwach branżowych oraz okazja do integracji, zwieńczonej uroczystą kolacją. Drugi dzień to dawka nowych, ciekawych wiadomości ze świata logistyki, a także psychologii czy marketingu. Bogatą ofertę warsztatów przygotowali przedstawiciele partnerskich przedsiębiorstw WSL, pracownicy uczelni oraz Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Uczestnicy będą mieli do wyboru zajęcia o atrakcyjnej i zróżnicowanej tematyce. Warsztaty z zakresu transportu intermodalnego poprowadzą specjaliści z firmy Ekol Logistics. Zajęcia dotyczące nowoczesnych systemów składowania i transportu wewnętrznego zorganizuje przedsiębiorstwo PROMAG. Podczas warsztatu PEKAES nauczyciele dowiedzą się czym charakteryzuje się nowoczesna logistyka w globalnym świecie. O rotacji aut jako dedykowanym mechanizmie współpracy z klientem opowiedzą specjaliści ze Sprint Logistics. Przedsiębiorstwo AllSafe Jungfalk opowie o optymalizacji przewozów i zabezpieczeniu ładunków firmy Allsafe. Tematyka wyzwań z jakimi mierzyć się muszą właściciele średnich przedsiębiorstw transportowych zostanie omówiona podczas zajęć organizowanych przez Transkap.

Oprócz zagadnień ściśle związanych z logistyką, uczestnicy Forum znajdą w programie zagadnienia rozwijające wiedzę z zakresu m.in. jakości kształcenia i metod jego pomiaru, grywalizacji i nauczania na odległość jako metody aktywizującej w procesie edukacyjnym dla uczniów szkół średnich oraz mocnych stron pokolenia Z.

Okres przyjmowania zgłoszeń już minął.

PROGRAM

Prezentacje z XI Forum Nauczycielskiego dostępne są po zalogowaniu do szkół średnich, w zakładce "materiały dydaktyczne" (2 strona)

Szczegółowe informacje:
mgr Izabela Borzych
tel. 507 182 803
e-mail izabela.borzych@wsl.com.pl

mgr Izabela Borzych
pokój nr 10
tel. 507 182 803
e-mail izabela.borzych@wsl.com.plmgr Izabela Borzych
pokój nr 10
tel. 507 182 803
e-mail izabela.borzych@wsl.com.pl

Parking dla gości

Wjeżdżając na parking należy pobrać bilet z terminala wjazdowego, który należy okazać parkingowemu podczas wyjazdu jednocześnie podając swoje nazwisko i imię oraz hasło: „Forum Nauczycielskie”.

ZOBACZ MAPĘ GOOGLE - JAK DOJECHAĆ

 

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.