opcje
drukuj

XII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

XII OOL

Formuła Olimpiady

Aby wziąć udział w Olimpiadzie, Nauczyciel musi zarejestrować szkołę do XII edycji Olimpiady poprzez Aplikację. Jeśli szkoła brała udział w XI edycji, należy to zrobić logując się na konto założone przez nauczyciela. Logujemy się adresem e-mail. Jeśli szkoła startuje po raz pierwszy, należy założyć konto szkoły. Link dostępny jest na stronie głównej aplikacji.

Uczniowie, którzy pierwszy raz biorą udział w Olimpiadzie, otrzymają od swojego nauczyciela link służący założeniu konta. Uczniowie, którzy wzięli udział w XI edycji OOL, powinni zalogować się na swoje konta z XI edycji i zgłosić się do Olimpiady. 

Aby wziąć udział w Olipiadzie, każdy uczeń musi mieć aktywne konto w Aplikacji OOL. Imienne karty odpowiedzi zostaną opublikowane na koncie nauczyciela, pytania dostępne będą na koncie nauczyciela do wydruku oraz zostaną udostępnione on-line. 

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do zapoznania się z podstawowymi informacjami związanymi z organizacją XII edycji Olimpiady. 

Ważne daty:

  • 23.10.2019 – zawody I stopnia (etap szkolny częściowo on-line) Szczegółowe informacje na temat organizacji 1 etapu znajdziecie Państwo pod tym linkiem.
  • 06.12.2019 – zawody II stopnia (etap okręgowy). W dniu 19.11 zostaną opublikowane przydziały szkół do okręgów.
  • 19.03.2020 – zawody III stopnia (etap centralny). Dla finalistów i opiekunów gwarantowany nocleg
  • 20.03.2020 – Gala czyli uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Zgłoszenia do udziału w XII edycji OOL przyjmowane są od 2 września 2019. Dzięki formule on-line, wydłużyliśmy termin zgłoszeń do 02.10.2019 włącznie.  

 


Szczegółowych informacji udziela:

Jakub Napoleon Gajdziński
tel. 61 850 47 66, kom. 507 182 803
e-mail: jakub.gajdzinski@wsl.com.pl 


Patronat Honorowy XII edycji: Minister Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji

MEN

ORE

Patronat Merytoryczny: Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne.

ILiM

PTL

Sponsorzy XII edycji OOL

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.