opcje
Strona główna / Forum Nauczycielskie / XV Forum Nauczycielskie
drukuj

XV Forum Nauczycielskie

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na XV Forum Nauczycielskie, które odbędzie się 26 lutego 2021 roku (piątek). Konferencja prowadzona w formule spotkania on-line podzielona została na II bloki tematyczne.

W ramach I bloku – WIEDZA I ROZWÓJ wspólnie z praktykami biznesu przedstawimy tematy ważne dla branży TSL oraz omówimy najważniejsze trendy.

W ramach II bloku - WARSZTAT I NARZĘDZIA otrzymacie Państwo wiedzę na temat narzędzi pomagających w codziennej pracy dydaktycznej.

Więcej szczegółów w załączonym programie. Udział w Forum jest BEZPŁATNY!!!

Forum to spotkanie nauczycieli kształcących w zawodach technik logistyk oraz technik spedytor. Jego celem jest szukanie sposobów na podnoszenie jakości kształcenia logistycznego w szkołach ponadpodstawowych.

Konferencja jest okazją do wymiany doświadczeń, integracji oraz zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami w branży.

 

>>DOŁĄCZ DO NAS<<


Forum Nauczycielskie jest organizowane przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu od 2007 roku. Jest to jedna z form współpracy WSL ze szkołami średnimi, obok programu wycieczek dydaktycznych, Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej oraz klas logistycznych objętych naszym patronatem.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Ilona Kużaj-Aydar

ilona.kuzaj-aydar@wsl.com.pl 


Artur Olejniczak

artur.olejniczak@wsl.com.pl 

tel. 786 802 817.

 

PATRON MEDIALNY

tl_files/2021/logo_portalu_2020_400 (003).png


Pobierz program XV Forum Nauczycielskiego

PDF PDF (171.3 kB)

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA

XV FN_certyfikat.pdf XV FN_certyfikat.pdf (230.3 kB)

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.