opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Sztuczna inteligencja w logistyce - Logmeeting z neurospace
drukuj

Sztuczna inteligencja w logistyce - Logmeeting z neurospace

2021-03-03 11:30

O innowacjach w logistyce (sztucznej inteligencji, dronach, analizy obrazu itd. itp.)

porozmawiamy 18 marca br. o godzinie 18:00 z Panem Arkadiuszem Żurkiem - neurospace.

Spotkanie odbędzie się na platformie Clickmeeting a udział w nim jest bezpłatny.

>>REJESTRACJA<<

Przenikające się nawzajem zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją, takie jak: analiza i synteza mowy, przetwarzanie obrazu (w tym rozpoznawanie pisma) oraz przetwarzanie języka naturalnego dają, w połączeniu z niekonwencjonalnymi technikami przetwarzania danych, jakościowo nowe rozwiązanie w zakresie interfejsu między człowiekiem a maszyną.

Szczególnie istotnym zastosowaniem technologii są aplikację związane z inteligentnymi systemami transportu i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Neurospace jest podmiotem oferującym komercyjne rozwiązanie umożliwiające kompleksową identyfikację pojazdów (numer rejestracyjny, klasa pojazdu, marka, model i kolor), znajdujących się w ruchu wyłącznie na podstawie analizy obrazu.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)