opcje
drukuj

Anna Romanowska

Anna Romanowska

Od 4 lat pracuje jako nauczyciel przedmiotów logistycznych w Zespole Szkół Zawodowych w Brodnicy, a od 10 lat jako nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.

- Jestem dumna z ponownego sukcesu odniesionego przez Szczepana i przekonana, że w przyszłości będzie bardzo dobrym studentem w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Jest uczniem zdolnym, ambitnym i pracowitym - mówi Anna Romanowska.

Nauczycielka jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika wydziału Ekonomicznego w Toruniu. Stara się podnosić swoje kwalifikacje. Ukończyła Studia Podyplomowe Logistyka i Transport w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Posiada uprawnienia egzaminatora w zawodzie technik logistyk, technik ekonomista i technik handlowiec. Bierze również udział w konferencjach organizowanych przez WSL dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych kształcących w zawodach technik logistyk i technik spedytor.

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.