opcje
drukuj

Anna Zganiacz

Anna Zganiacz

Od 2005 roku pracuje jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie. Od 2008 roku przygotowuje uczniów kształcących się na kierunku technik logistyk do egzaminów zawodowych i Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Z jej pomocą w pięciu finałach Olimpiady znalazło się już siedmiu uczniów, z czego sześciu dostąpiło zaszczytu bycia laureatami Olimpiady. Najwyższy dotychczas osiągnięty wynik to 3-cie miejsce Marka Sikory.
 
W swojej pracy ceni sobie kontakt z przedsiębiorcami, ponieważ zależy jej na jak najlepszym przygotowaniu uczniów do podjęcia w przyszłości pracy zgodnej z wyuczonym zawodem. Organizuje cykliczne wycieczki do przedsiębiorstw logistycznych oraz sama odbyła staż w DHL Polska. Współpracuje również z uczelniami wyższymi, aby pokazać uczniom możliwy kierunek ich rozwoju oraz zachęcić do dalszej edukacji.
 
Jest absolwentką Finansów i Bankowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów podyplomowych z Informatyki na Uniwersytecie Szczecińskim oraz z logistyki i spedycji w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Posiada uprawnienia egzaminatora do nowego egzaminu w zawodzie technik logistyk. Brała udział w zespole opracowującym podręcznik oraz program stażu dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu kształcących w kierunku logistycznym organizowanym przez Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej w Szczecinie.

Pani Ania bierze także udział w corocznych ogólnopolskich spotkaniach nauczycieli logistyki „Forum Nauczycielskie WSL”.

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.