opcje
drukuj

Beata Ziętek

Beata Ziętek

Od trzech lat pracuje jako nauczyciel przedmiotów logistycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu. Do jej wychowanków należy między innymi Kacper Szarmach, zdobywca drugiego miejsca w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej. O uczniu mówi że jest osobą bardzo skromną, ale o dużym potencjale intelektualnym. "Należał do grona najlepszych uczniów w szkole. Swoją wiedzą z zakresu logistyki chętnie dzielił się z kolegami z klasy, pomagając im w nauce. Marzy o ukończeniu studiów  z zakresu logistyki i pracy w tym zawodzie. Jestem z niego bardzo dumna gdyż jako uczeń technikum spedycyjnego włożył wiele wysiłku w przygotowania do I Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, co zaowocowało drugim miejscem".

W etapie szkolnym udział wzięło sześciu podopiecznych Pani Beaty, do okręgowego zakwalifikowało się trzech, w finale natomiast znalazł się właśnie Kacper.

Beata Ziętek jest absolwentką administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyła również Studia Podyplomowe Logistyka i Transport w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Jak sama mówi, inspiracją do pracy w szkole były ciekawe zajęcia z prof. Januszem Łacnym. Przyznaje, że wiele jego cennych wskazówek do dziś wykorzystuje w pracy z młodzieżą. Nauczycielka bierze również udział w konferencjach organizowanych przez WSL dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych kształcących w zawodach "Technik logistyk" i " Technik spedytor".

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.