opcje
Strona główna / Forum Nauczycielskie / III Forum Nauczycielskie
drukuj

III Forum Nauczycielskie

Przebieg wprowadzania zmian w podstawach programu nauczania w zawodach „Technik logistyk” i Technik spedytor”, podsumowanie dwóch etapów I Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, spotkanie z przedstawicielami firm logistycznych oraz możliwość rozmowy z Małgorzatą Mackiewicz, Kierownik Wydziału Egzaminów Zawodowych w Poznaniu. Tak w skrócie można opisać przebieg III Forum Nauczycielskiego, które w piątek 27 lutego przyciągnęło do Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu ponad 230 nauczycieli z całej Polski.

Na tegoroczne Forum Nauczycielskie przybyło ponad 230 nauczycieli. Spotkanie prowadził Kanclerz Wyższej Szkoły Logistyki, doc. dr inż. Ireneusz Fechner. Po krótkim podsumowaniu współpracy uczelni ze szkołami średnimi oraz przebiegu studiów podyplomowych, wyjaśnił trudności związane z wprowadzeniem zmian w programie nauczania, które podczas ubiegłorocznego Forum Nauczycielskiego zaproponowane zostały przez uczestników. Czytaj więcej...

Program III Forum Nauczycielskiego Pobierz

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.