opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / O uczelni / Kompetencje ILiM
drukuj

Kompetencje Ł-ILiM

Założycielem i Partnerem merytorycznym Wyższej Szkoły Logistyki jest Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania, od ponad 50 lat czołowy instytut badawczy, realizujący funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i e-gospodarce. Takiego zaplecza nie ma żadna inna uczelnia logistyczna w Polsce!

Dzięki tej współpracy, programy studiów w WSL są:

  • innowacyjne,
  • bogate w treści,
  • i odpowiadają współczesnym potrzebom gospodarki.

Studenci pierwszej w Polsce uczelni logistycznej mają unikalną okazję kontaktu z najlepszymi w kraju specjalistami w dziedzinie logistyki i elektronicznej gospodarki, którzy swoją wiedzę i umiejętności rozwijają w ramach innowacyjnych międzynarodowych i krajowych programów badawczych oraz podczas realizacji licznych prac doradczych i wdrożeniowych w różnych dziedzinach gospodarki, administracji oraz w przedsiębiorstwach.

Działalność Sieci Badawczej Łukasiwewicz - Instytutu Logistyki i Magazynowania

www.ilim.lukasiewicz.gov.pl

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)