opcje
drukuj

Logmeeting

Poza nauką, realizacją praktyk zawodowych i wszechstronnym rozwojem, studenci mają możliwość uczestniczyć w wydarzeniach programu Logmeeting – Spotkania i warsztaty w Wyższej Szkole Logistyki, w ramach którego ćwiczą umiejętności praktyczne pod okiem specjalistów, na co dzień pracujących dla renomowanych przedsiębiorstw. Studenci mają też bezpośredni wpływ na to, kogo uczelnia zaprasza i jaką tematykę podejmuje.

ESG - trzy litery, które uratują świat

2021-04-30 14:56

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Logmeeting. Tym razem duet w składzie: Marta Tęsiorowska oraz Paweł Sapek z Prologis opowiedzą Nam o działalności potentata branży deweloperskiej.

Więcej...

 
 

Zaplanuj swoją karierę z Amazon

2021-04-20 15:39

Z wielką ciekawością mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z cyklu Logmeeting, którego gościem będą pracownicy hegemona rynku e-commerce firmy Amazon.

Więcej...

 
 

Cyfrowa (r)ewolucja logistyki – jak rozwiązania IT usprawniają procesy biznesowe?

2021-03-31 11:26

22 kwietnia (czwartek) tradycyjnie o 18 odbędzie się kolejne wirtualne spotkanie z cyklu Logmeeting tym razem poświęcone cyfryzacji.

Więcej...

 
 

Globalne standardy zmieniają świat

2021-03-22 14:12

Celebrując DZIEŃ LOGISTYKI mamy przyjemność wspólnie z GS1 Polska zaprosić Was do udziału w kolejnym spotkaniu on-line z cyklu Logmeeting.

Więcej...

 
 
 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)