opcje
drukuj

Ludzie z pasją

Tomasz Beszterda - filatelista, numizmatyk, logistyk

Filatelista, numizmatyk, a wkrótce logistyk...

W naszej akademickiej społeczności jest wielu hobbystów, pasjonatów, sportowców czy artystów. „Ludzie z pasją” to miejsce, w którym oddajemy im głos. Tym razem, przedstawiamy Tomasza Beszterdę – słuchacza studiów podyplomowych Logistyka, który pasjonuje się numizmatyką i filatelistyką.

Więcej...

 
 
Sylwia Karaś, słuchaczka studiów podyplomowych Menedżer BHP

Wolność pod kontrolą wyobraźni

Wśród studentów Wyższej Szkoły Logistyki jest bardzo wiele osób o niesamowitych zainteresowaniach. Jedną z takich nieprzeciętnych osobowości jest Sylwia – słuchaczka studiów podyplomowych Menedżer BHP, zawodowy kierowca autobusu i miłośniczka dwóch kółek.

Więcej...

 
 
Prof. Bernd Hentschel na biegunie zimna

Prof. Bernd Hentschel na biegunie zimna

Profesor Bernd Hentschel przebywał na Syberii w dniach od 9 - 22 marca. Była to już kolejna wyprawa Profesora do "krainy wiecznych mrozów". Tym razem przebył on po bezdrożach Jakucji odcinek ok. 1600 km, głównie po zamarzniętych rzekach.

Więcej...

 
 
Zdobył koronę i biegnie dalej

Zdobył koronę, biegnie dalej

5 największych maratonów, ponad 210 kilometrów i przeszło 20 godzin biegu, a to wszystko w ciągu 12 miesięcy. Mateusz Michalski, pracownik WSL spełnił swoje sportowe marzenie i zdobył Koronę Maratonów Polskich.

Więcej...

 
 
Mateusz Wawrowski - student z pasją

Student WSL z pasją buduje autobusy

Pierwszy zestaw klocków LEGO otrzymał będąc trzyletnim chłopcem. Dziś jako dziewiętnastoletni student ma szansę na zrealizowanie swojego dziecięcego marzenia.

Więcej...

 
 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)