opcje
drukuj

Magdalena Kowalska

Magdalena Kowalska

Absolwentka Zarządzania i Marketingu na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, studiów podyplomowych w zakresie logistyki dla nauczycieli  w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu oraz  przedsiębiorczości na Akademii Jana Długosza w Częstochowie.

Od 2007 r. pracuje jako nauczycielka przedmiotów ekonomicznych i  logistycznych w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu.

Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu bierze udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej od początku jej istnienia. Nauczycielka była opiekunem finalistów i laureatów od II edycji:

  • 2012 - Opiekun laureata Artura Niciejewskiego, zdobywcy 1. miejsca oraz finalistów: Anny Dubińskiej (m.11) i Mateusza Olejnika (m.34),
  • 2011 - Opiekun laureatek – Katarzyny Musiał (9. miejsce) i Anny Dubińskiej (12. miejsce) oraz finalisty – Bartosza Franelaka (33. miejsce),
  • 2010 - Opiekun laureata – Mateusza Olejnika (19. miejsce) i finalistki – Anny Dubińskiej (22. miejsce).

Pani Magdalena bierze udział w corocznych ogólnopolskich spotkaniach nauczycieli logistyki „Forum Nauczycielskie WSL”. Jest koordynatorem szkolnym projektów: „Wirtualne Laboratoria – sukces innowacji” oraz „Partnerzy w nauce”. Wraz z koleżanką przygotowuje również młodzież do zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik logistyk.

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.