opcje
drukuj

Monika Huńka

Monika Huńka

Nauczycielka przedmiotów logistycznych w Zespole Szkół Morskich w  Świnoujściu. Po przepracowaniu pierwszego roku otrzymała wychowawstwo w klasie pierwszej. Do klasy tej uczęszcza Magdalena Landowska, laureatka III miejsca
I Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. O swojej podopiecznej, Pani Monika mówi: „Magda będąc osobą wszechstronną, z powodzeniem łączy pasję do przedmiotów logistycznych z zainteresowaniami z dziedziny nauk biologiczno-chemicznych. Jestem z niej dumna i przekonana, że jako szczęśliwa posiadaczka indeksu Wyższej Szkoły Logistyki, podejmie naukę w wymarzonej uczelni.”

W etapie szkolnym udział wzięło trzydziestu trzech podopiecznych Pani Moniki, do okręgowego zakwalifikowało się piętnastu, w finale natomiast znalazła się piątka.

Monika Huńka, w czerwcu 2002 roku ukończyła wydział Techniki Morskiej o specjalności: Logistyka i Zarządzanie w Transporcie Wodnym na Politechnice Szczecińskiej. Jednak to nie koniec jej nauki. Na bieżąco zapoznaje się z nowinkami wydawniczymi z zakresu logistyki, a także uczestniczy w konferencjach, organizowanych przez WSL dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych, kształcących w zawodach „Technik logistyk” i „Technik spedytor”.

 

 

 

 

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.