opcje
drukuj

O uczelni

Szanowni Państwo,

Wysoka jakość, specjalizacja i rozwój praktycznego kształcenia to cechy uczelni, która otwiera drogę do zawodowego sukcesu. To cele, które już od szesnastu lat konsekwentnie realizuje Wyższa Szkoła Logistyki przygotowując młode kadry logistyczne do podjęcia satysfakcjonującej pracy zawodowej.

O gruntowne przygotowanie merytoryczne dbają tu wybitni wykładowcy - specjaliści i praktycy, którzy dzięki wsparciu Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Logistyki i Magazynowania tworzą unikalne możliwości zdobywania wiedzy, zorientowanej na innowacyjne rozwiązania z zakresu logistyki i gospodarki elektronicznej.

Silne zakorzenienie w realiach biznesowych i aktywna współpraca z przedsiębiorcami - liderami branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej otwiera naszym studentom możliwość zdobywania niezbędnego doświadczenia podczas praktyk i staży. Przedsiębiorcy wskazują też kierunki rozwoju kształcenia przyszłej kadry logistycznej, wpływają na programy nauczania, tak by absolwenci WSL stali się w przyszłości wartościowymi pracownikami, zarówno w firmach krajowych, jak i międzynarodowych. Wybierając studia w Wyższej Szkole Logistyki, dołączasz do grona tych, którzy będą w przyszłości tworzyć jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki.

Studia to czas najbardziej intensywnego wzrostu umiejętności osobistych, zdobywania kompetencji zawodowych, czy językowych. Życzę, aby był to też czas dobrych inwestycji – w siebie i swoje pasje. Zapraszam do odkrywania atutów kształcenia specjalistycznego - zapraszam na studia do Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)