opcje
drukuj

Menedżer Logistyki - Zarządzanie Operacyjne Przedsiębiorstwem i Łańcuchem Dostaw

Obecnie poszukiwani są menedżerowie, którzy potrafią budować strategię operacyjną i zarządzać całokształtem procesów biznesowych, kreujący wzrost wartości dodanej w łańcuchach dostaw (kooperacji przedsiębiorstwa z otoczeniem) i potrafiący tak nimi sterować, by przedsiębiorstwo mogło szybko, skutecznie i elastycznie reagować na wszelkie zmiany zachodzące na rynku.

Studia w WSL rozwijają umiejętności:

 • zarządzania logistyką 
 • analizy finansowej konsekwencji podejmowanych decyzji operacyjnych,
 • kształtują postrzeganie logistyki w kategoriach narzędzi sukcesu w biznesie.
Menedżer Logistyki - Zarządzanie Operacyjne Przedsiębiorstwem i Łańcuchem Dostaw

Studia kierowane są do:

 1. menedżerów, analityków i planistów łańcuchów dostaw,
 2. kadry kierowniczej ds. logistyki,
 3. kierowników, planistów i specjalistów poszczególnych obszarów zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką, opracowujących rozwiązania funkcjonalne, planujących działania i zarządzających:
 • zaopatrzeniem i kooperacją z dostawcami w łańcuchach dostaw,
 •  magazynowaniem i zapasami, 
 • transportem, spedycją, dystrybucją i kooperacją z odbiorcami w łańcuchach dostaw,
 • produkcją, utrzymaniem ruchu, serwisem i remontami, 
 • produktem w łańcuchu dostaw, procesami i wykorzystaniem zasobów 

Studia dedykujemy osobom posiadającym praktykę zawodową w logistyce (w tym mile widziane doświadczenie w zarządzaniu).

Zalety studiów w WSL

Unikalną zaletą studiów podyplomowych jest możliwość współpracy ich uczestników z najlepszymi w kraju specjalistami w dziedzinie logistyki.

Zespół wykładowców tworzą nauczyciele WSL łączący naukę z działalnością na rzecz przedsiębiorstw oraz pracownicy Instytutu Logistyki i Magazynowania – czołowego instytutu badawczego w dziedzinie logistyki, elektronicznej gospodarki i zarządzania łańcuchem dostaw - którzy są uznanymi w kraju i za granicą specjalistami, projektantami nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie magazynowania, technik automatycznej identyfikacji, magazynowych systemów informatycznych, infrastruktury magazynowej, urządzeń transportu wewnętrznego, controllingu logistyki i innych obszarach logistyki.

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)