opcje
drukuj

Renata Pacocha

Renata Pacocha

Jest nauczycielem przedmiotów logistycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łodzi. Przygotowywała 25 uczniów do I etapu I Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, z których 17 zakwalifikowało się do II etapu, a troje uczniów zostało finalistami. W II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej do drugiego etapu zakwalifikowało się 20 zgłoszonych przez nią uczestników olimpiady, do finału zakwalifikował się Emil Szymański, który w poprzednim finale zajął 21. miejsce. Emil i pozostali ubiegłoroczni finaliści oraz większość półfinalistów to najukochańsi wychowankowie pani Renaty, których z wielkim żalem będzie musiała w tym roku pożegnać.

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym, kierunek: Ekonomika Obrotu Towarowego i Usług. Posiada uprawnienia egzaminatora w zawodzie technik logistyk, technik ekonomista oraz  informatyki. Ukończyła studia podyplomowe z informatyki oraz doradztwa zawodowego.

Opracowała autorski program do nauczania w systemie modułowym dla zawodu technik logistyk oraz modyfikację programu nauczania, według metodologii MES (Modułowych Umiejętności Zawodowych) dla zawodu: Technik logistyk 342 [04]. Jest również współautorem Krajowego Standardu Kwalifikacji Zawodowych dla zawodu technik logistyk.

 

 

 

 

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.