opcje
drukuj

XI edycja Olimpiady

UWAGA: nowa aplikacja z danymi XI edycji OOL.

Przygotowaliśmy całkowicie nowe formularze rejestracji szkoły, nauczyciela i uczniów. Dzięki nim spełnione są wymagania bezpieczeństwa i przepisów o ochronie danych osobowych. Do tej i następnych olimpiad, uczniowe będę się rejestrować sami, wymagana jest jednak najpierw rejestracja szkoły przez nauczyciela. Następnie nauczyciel wysyła swoim uczniom unikalny link do rejestracji indywidualnych kont powiązanych ze szkołą.

W nowej Aplikacji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, każdy z zarejestrowanych Uczestników znajdzie swój wynik z egzaminu 1 etapu oraz w przypadku przejścia do 2 etapu, adres szkoły, w której odbędą się 7 grudnia, właściwe dla danego regionu Polski, zawody okręgowe. Zapraszamy do korzystania z Aplikacji OOL.

Opublikowaliśmy wyniki 2 etapu XI edycji OOL (15.12.2018 g. 21:55). Do finału zakwalifikowało się 75 osób, próg kwalifikacyjny wyniósł 28 punktów.  Wyniki dostępne są w Aplikacji OOL.

Przejdź do Aplikacji OOL >>


Rozpoczęliśmy XI edycję Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Olimpiada Logistyczna od lat jest nie tylko wspaniałą wizytówką naszej szkoły, ale również skutecznym narzędziem popularyzowania logistyki wśród uczniów z całej Polski (tylko w zeszłym roku w konkursie wzięło ich udział prawie 9 tysięcy). To właśnie z tego powodu zarówno MEN, jak i ORE, co roku chętnie udzielają nam swojego patronatu. 

Wyższa Szkoła Logistyki serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do zapoznania się z podstawowymi informacjami związanymi z XI edycją Olimpiady. 

Ważne daty:

  • Etap I – 04.10.2018
  • Etap II – 07.12.2018
  • Etap III – 01.03.2019
  • Gala – 12.04.2019

Zgłoszenia do udziału w XI edycji OOL przyjmowane są od 1 września 2018 w nieprzekraczalnym terminie do 21.09.2018.  

Warto pamiętać również o nagrodach wśród, których znajdują się darmowe studia I i II stopnia na WSL, zwolnienie z egzaminu zawodowego oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. 

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Szczegółowych informacji udziela:

Jakub Napoleon Gajdziński

tel. 507 182 803

e-mail: olimpiada@wsl.com.pl.

 


Patronat Honorowy XI edycji: Minister Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji

MEN

ORE

Patronat Merytoryczny: Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne.

ILiM

PTL

Patronat Medialny

 

tl_files/WSL_szkoly_srednie/ool/11edycja/Rz_Logo.png tl_files/WSL_szkoly_srednie/ool/11edycja/BI_POLSKA.png

Sponsor Strategiczny: Marathon International Logistics

Sponsorzy XI edycji OOL

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.