opcje
drukuj

Zbigniew Krawczyński

Zbigniew Krawczyński

Od 2007 roku pracuje jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Techniczno- Informatycznych w Gliwicach i... kilku innych województwa śląskiego. Absolwent wydziału historyczno-pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych  z  logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz innych kierunków i uczelni.

W swojej pracy traktuje każdego ucznia indywidualnie, wskazując mu jego możliwości i potencjał. Stara się maksymalnie łączyć praktykę z teorią opierając się na wcześniejszych doświadczeń zawodowych (20 lat pracy w firmie transportowo-logistycznej na różnych stanowiskach).
Jest nauczycielem otwartym na nowości logistyczne oraz formy nauczania, realizując to min. poprzez stałe kontakty z pracownikami naukowymi i studentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz WSL w Poznaniu.

Największy i najważniejszy sukces uczniowski to zwycięstwo Julii Senkały  z Zespołu Szkół Techniczno- Informatycznych w Gliwicach w VI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej w WSL w Poznaniu dla której był jedynie doradcą, w trudnej sztuce zdobywania wiedzy.

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.